LevelOne GVT-0302 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm (4015867113622)

**Bekijk laagste prijs**

Artikelnummer: 7042401231547092 Categorie├źn: ,

Add a 1000Base-ZX connection to LevelOne switchs with mini GBIC/SFP ports
Connect switches up to 80km away with each other
TTL signal detect indicator
Compliant with IEEE802.3z Gigabit Ethernet
Easy to install and hot-swappable
Differential LVPECL input and output
Single 3.3V power supply
Duplex LC connector (EAN: 4015867113622)

Merk

Levelone

EAN

4015867113622

LevelOne GVT-0302 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm (4015867113622)LevelOne GVT-0302 netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 1550 nm (4015867113622)
Scroll naar top

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten